Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Changed
sr: Промењен

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова
