Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Changed
sv: Ändrad

en: Drag to re-order
sv: Drag för att ordna om

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sv: Sortera om rader efter numerisk vikt istället för drag-och-släpp.

en: Show row weights
sv: Visa radernas vikt

en: Hide row weights
sv: Dölj radernas vikt

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.
