Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: N/A
ta: இல்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Drag to re-order
ta: வரிசை மாற்ற இழு

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ta: இழுத்துப் போடுவதற்கு பதிலாக எண் அடிப்படையில் மறு வரிசைப் படுத்தவும்.

en: Show row weights
ta: வரிசை எடைகளை காண்

en: Hide row weights
ta: வரிசை எடைகளை மறை
