Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: N/A
th: ไม่มี

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Drag to re-order
th: ลากเพื่อเปลี่ยนลำดับ

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
th: เปลี่ยนลำดับแถวด้วยน้ำหนักตัวเลขแทนการลาก

en: Show row weights
th: แสดงน้ำหนักของแถว

en: Hide row weights
th: ซ่อนน้ำหนักแถว

en: You have unsaved changes.
th: คุณมีการเปลี่ยนแปลงลำดับสินค้ากรุณากดปุ่มอัพเดทข้อมูล
