Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: N/A
uk: Н/Д

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Changed
uk: Змінено

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Перевпорядкування рядків за числовою вагою замість перенесення.

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Приховати вагу рядків

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни
