Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Allow duplicate
gl: Permitir duplicar

en: Override labels
gl: Sobrescribir etiquetas

en: Label (singular)
gl: Etiqueta (singular)

en: Label (plural)
gl: Etiqueta (plural)
