Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Allow duplicate
nl: Duplicaten toestaan

en: Collapsed by default
nl: Standaard ingeklapt

en: Override labels
nl: Labels overschrijven

en: Inline entity reference display format settings
nl: Inline entiteitreferentieveld-weergaveinstellingen

en: Match operator
nl: Match-operator

en: Label (singular)
nl: Label (enkelvoud)

en: Label (plural)
nl: Label (meervoud)

en: Allow new
nl: Nieuwe toestaan

en: Allow existing
nl: Bestaande toestaan
