Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Allow duplicate
sk: Povoliť duplikáciu

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené

en: Override labels
sk: Prepísať označenia

en: Inline entity reference display format settings
sk: Nastavenia formátu zobrazenia referencie na entitu v riadku

en: Match operator
sk: Operátor zhody

en: Label (singular)
sk: Označenie (jednotné číslo)

en: Label (plural)
sk: Označenie (množné číslo)

en: Allow new
sk: Povoliť nový

en: Allow existing
sk: Povoliť existujúci
