Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Override labels
hu: Címkék felülírása

en: Inline entity reference display format settings
hu: Beágyazott entitáshivatkozás megjelenítési formátumának beállításai

en: Label (singular)
hu: Címke (egyes szám)

en: Label (plural)
hu: Címke (többes szám)

en: Allow new
hu: Új engedélyezése

en: Allow existing
hu: Már létező engedélyezése
