Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Override labels
pl: Nadpisz etykiety

en: Label (singular)
pl: Etykieta (liczba pojedyncza)

en: Label (plural)
pl: Etykieta (liczba mnoga)

en: Allow new
pl: Zezwól na dodawanie nowych
