Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Collapsed by default
ru: Свёрнутый по умолчанию

en: Override labels
ru: Переопределить метки
