Image effect kit (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Text
az: Mətn

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Basic
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Negate
az: İnkar et

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: pixels
az: piksellər
