Image effect kit (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Text
el: Κείμενο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Basic
el: Βασική

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: text
el: κείμενο

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Negate
el: Αναίρεση

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: color
el: χρώμα
