Image effect kit (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Text
ps: متن

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Basic
ps: ساده

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی
