Image effect kit (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: size
ne: आकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Basic
ne: सामान्य

en: Color
ne: रंग

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
