Image effect kit (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: size
gl: tamaño

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Font
gl: Fonte

en: Text
gl: Texto

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Basic
gl: Básico

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Position
gl: Posición

en: text
gl: texto

en: Tokens
gl: Comodines

en: pixels
gl: píxeles

en: Snow
gl: Neve
