If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: User Login
gl: Acceso de usuario/a

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Active
gl: Activo

en: Module
gl: Módulo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Clone
gl: Clonar

en: Condition
gl: Condición

en: From email address
gl: Correo electrónico de remite

en: Form
gl: Formulario

en: Execute
gl: Executar

en: Output
gl: Saída

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Link title
gl: Título da ligazón
