If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд
