If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Body
sk: Text

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Event
sk: Podujatie

en: User
sk: Používateľ

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Success
sk: Úspech

en: Clone
sk: Klonovať

en: Expires
sk: Vyprší

en: Condition
sk: Podmienka

en: Entity
sk: Entita

en: From email address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: User Status
sk: Stav používateľov

en: Form
sk: Formulár

en: Execute
sk: Spustiť

en: Data
sk: Údaje

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Link title
sk: Titulok adresy
