If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: User Login
sl: Prijava

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: From email address
sl: E-naslov pošiljatelja

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
