If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Condition
sr: Услов

en: Error message
sr: Порука о грешци
