If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Module
eu: Modulua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Unpublish Node
eu: Nodoa argitatik kendu

en: Condition
eu: Baldintza

en: Entity
eu: Entitatea

en: Form
eu: Formularioa

en: Alias
eu: Ezizena

en: Data
eu: Datu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
