If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: User
mg: Mpampiasa
