If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: User Login
sv: Användarinloggning

en: user
sv: användare

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Item
sv: Artikel

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Event
sv: Händelse

en: User
sv: Användare

en: Send Email
sv: Skicka e-post

en: Link Title
sv: Titel på länk

en: Active
sv: Aktiv

en: Module
sv: Modul

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Roles
sv: Roller

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Clone
sv: Klona

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Condition
sv: Villkor

en: Entity
sv: Objekt

en: From email address
sv: Från e-postadress

en: Input
sv: Inmatning

en: Form
sv: Formulär

en: Execute
sv: Verkställ

en: other
sv: andra

en: User Role
sv: Roll för användare

en: Output
sv: Mata ut

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Current Theme
sv: Nuvarande tema

en: Init
sv: Initialisera

[ctx: Plural]
en: Disabled
sv: Ej aktiverade

[ctx: Plural]
en: Enabled
sv: Aktiverade
