If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
