If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: User Login
fi: Käyttäjän sisäänkirjautuminen

en: user
fi: käyttäjä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Log
fi: Loki

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Text
fi: Teksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: Active
fi: Voimassa

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Success
fi: Onnistui

en: Amount
fi: Määrä

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Order
fi: Järjestys

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: From email address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Form
fi: Kaavake

en: Execute
fi: Suorita

en: User Role
fi: Käyttäjärooli

en: Output
fi: Tuloste

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Current Theme
fi: Nykyinen teema

en: Entity object.
fi: Entiteettiobjekti.

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: Data to check
fi: Tarkistettava tieto

en: The item to check for.
fi: Tarkistettava kohde.

en: Init
fi: Oletussähköposti

[ctx: Plural]
en: Disabled
fi: Ei käytössä

[ctx: Plural]
en: Enabled
fi: Käytössä
    kontekstissa: monikko
