If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: User Login
ug: كىرىش

en: user
ug: ئەزا

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
