If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: User Login
be: Логін Карыстальніка

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Log
be: Журнал

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Order
be: Парадак

en: Condition
be: Умова

en: Entity
be: Сутнасць

en: Form
be: Форма

en: Alias
be: Аліас

en: Data
be: Дадзенныя

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
