If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: User Login
hr: Prijava korisnika

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Active
hr: Aktivno

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Amount
hr: Iznos

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Order
hr: Redoslijed

en: Expires
hr: Ističe

en: Execute
hr: Izvrši

en: Alias
hr: Nadimak

en: Error message
hr: Poruka greške
