If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Item
ku: دانە

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Alias
ku: نازناو

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
