If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
