If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Body
ur: متن

en: User Login
ur: صارف لاگ ان

en: user
ur: صارف

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Item
ur: شے

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Log
ur: لاگ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Condition
ur: شرط
