If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Body
af: Teks

en: User Login
af: Aanmeling

en: user
af: gebruiker

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Log
af: Logboek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Order
af: Bestelling
