If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Body
ca: Cos

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Log
ca: Registre

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Event
ca: Esdeveniment

en: User
ca: Usuari

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Amount
ca: Import

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Clone
ca: Clona

en: Order
ca: Ordre

en: Expires
ca: Expira

en: Condition
ca: Condició

en: Entity
ca: Entitat

en: From email address
ca: Adreça  de correu electrònic del remitent

en: Form
ca: Formulari

en: Execute
ca: Executa

en: Alias
ca: Àlies

en: Data
ca: Dades

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Output
ca: Sortida

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Current Theme
ca: Tema actual

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

[ctx: Plural]
en: Enabled
ca: Habilitat
