If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Order
ga: Ordú
