If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Amount
lt: Suma

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Order
lt: Tvarka

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Entity
lt: Esybė

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: Form
lt: Forma

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: Plural]
en: Enabled
lt: Įjungtas
