If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet
