If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Log
ast: Rexistru

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Order
ast: Orde
