If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: User Login
da: Bruger login

en: user
da: bruger

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Item
da: Element

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Quantity
da: Mængde

en: Edit
da: Redigér

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Event
da: Begivenhed

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Link Title
da: Link-titel

en: Active
da: Aktiv

en: Module
da: Modul

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Roles
da: Roller

en: Success
da: Succes

en: Amount
da: Beløb

en: Email subject
da: Email emne

en: Clone
da: Klon

en: Order
da: Rækkefølge

en: Expires
da: Udløber

en: Condition
da: Betingelse

en: Email body
da: Email indhold

en: From email address
da: Fra-adresse

en: Form
da: Formular

en: Execute
da: Kør

en: User Role
da: Brugerrolle

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Link title
da: Linktitel

en: Current Theme
da: Aktuelt tema

en: Entity object.
da: Entitetsobjekt.

[ctx: Plural]
en: Disabled
da: Deaktiverede

[ctx: Plural]
en: Enabled
da: Aktiverede
