If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (52 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Item
fa: آیتم

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Log
fa: گزارش

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Event
fa: رویداد

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Send Email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Link Title
fa: عنوان پیوند

en: Active
fa: فعال

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Success
fa: موفقیت

en: Amount
fa: مقدار

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Clone
fa: تکرار

en: Order
fa: سفارش

en: Condition
fa: شرط

en: Entity
fa: عنصر

en: From email address
fa: از پست الکترونیکی

en: Form
fa: فرم

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Data
fa: داده

en: Output
fa: خروجی

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Data to check
fa: داده‌ی مورد بررسی
