If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Body
he: תוכן

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Log
he: יומן פעילות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Roles
he: תפקידים

en: Success
he: הצלחה

en: Amount
he: כמות

en: Clone
he: שכפול

en: Order
he: סידור

en: Condition
he: מצב

en: Entity
he: יישות

en: From email address
he: מכתובת דוא"ל

en: Form
he: טופס

en: Execute
he: ביצוע

en: Alias
he: מיקום

en: Data
he: נתונים

en: User Role
he: תפקיד

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Link title
he: כותרת הקישור
