If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Order
jv: Urutan

en: Alias
jv: Singlon

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
