If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Order
km: លំដាប់

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Error message
km: សារ​កំហុស
