If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Roles
nn: Roller

en: Order
nn: Sorteringsval
