If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Body
si: බඳ

en: User Login
si: පරිශීලක ඇතුලුවීම්

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Order
si: පිලිවෙල
