If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
