If Then Else (8.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Body
cy: Corff

en: user
cy: defnyddiwr

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Item
cy: Eitem

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Number
cy: Rhif

en: Message
cy: Neges

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Text
cy: Testun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Link Title
cy: Pennawd Dolen

en: Active
cy: Gweithredol

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Clone
cy: Clôn

en: Order
cy: Trefn

en: Alias
cy: Arallenw

en: Error message
cy: Neges wall

en: Link title
cy: Pennwad dolen
