If Then Else (8.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: User Login
is: Notandanafn

en: user
is: notandi

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Item
is: Hlutur

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Event
is: Viðburður

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Send Email
is: Senda tölvupóst

en: Active
is: Virkt

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Roles
is: Hlutverk

en: Field value
is: Gildi svæðis

en: Amount
is: Upphæð

en: Clone
is: Klóna

en: Order
is: Pöntun

en: Expires
is: Fyrnist
