Iframe (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Additional CSS Class
fi: CSS lisäluokat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: About
fi: Tietoja

en: Scrolling
fi: Rullaus

en: Uses
fi: Käyttää

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: URL only
fi: Vain URL

en: Validating URLs
fi: URLien tarkistaminen
