Iframe (8.x-1.20) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Additional CSS Class
eu: CSS klase gehigarria

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
